Trzecie urodziny Stowarzyszenia

  • 30 March 2008

29. marca odbył się w pubie U Bazyla w Poznaniu koncert z okazji III urodzin naszego Stowarzyszenia. Na imprezie bawiło się ponad 200 osób:)  Poza świetną muzyką, można było najeść się do woli ciepłym posiłkiem przygotowanym przez grupę Radical News i genialnymi kanapkami przygotowanymi przez nasze aktywistki:)

Imprezę rozpoczął występ Jeremiasz Stróżyka, który wykonał najbardziej znane piosenki nieżyjącego już niestety Jacka Kaczmarskiego. Po nim wystąpiły Puste Kieszenie, rozgrzewając publiczność dynamiczną mieszanką ska i punka. Następnie wystąpił Babilon, prezentując rockowe utwory z rzadka zmieszane z reggae. W przerwie przed następnymi wykonawcami odbył się turniej strzelecki w paintballu, niestety późna pora ostudziła entuzjazm publiczności:) Zwycięzcy (strzelano do tarcz z podobiznami prezydentów Chin, Rosji i USA) otrzymali od firmy Citypaintball bezpłatne wejściówki na tor w Poznaniu.

Po turnieju, wystąpił ze swoim soundsystemem Radical News S’malec, lider Zielonych Żabek. Melodyjne reggae z elementami hip hopu i zaangażownaym politycznie przekazem rozbujało publikę przed ostatnim koncertem wieczoru – Brudnych Dzieci Sida, czyli Patyczaka. Publiczność entuzjastycznie przyjęła jego występ, wraz z wykonawcą głośno śpiewajac tak wszystkim znane utwory.

Koncert skończył się sporo po 2 w nocy, zrezygnowaliśmy więc z projekcji filmowych – najtwardsi z weteranów udali się potem na projekcję do Infocafe:)

Dziękujemy za informację naszym patronom medialnym – Radiu Aferze i portalowi Tutej.pl, oraz – za wsparcie (dzięki któremu mogliśmy obniżyć cenę biletów), naszym sponsorom – firmom: Ali Baba Produkcja i City Paintball.