Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dekalog Wartości

29 July, 2020 godz. 18:00 - 19:30

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Pietruszką, autorką niezwykłego projektu “Dekalog Wartości”.

Jak sama pisze o projekcie, jest to niezwykła podróż dookoła świata w głąb wartości kultur społeczeństw i samego siebie.

Ideą projektu są wywiady z ludźmi z całego świata, znanymi i szanowanymi przez swoje społeczności. Odpowiadają oni na pytanie,co jest ważne w życiu, jak odnaleźć siebie we współczesnym świecie.

Misją jest przedstawienie wartości ludzi z całego świata na ogólnoświatowej WYSTAWIE prezentującej wartości różnych kultur społeczeństw. Docelowo ma to być 18 krajów ze wszystkich kontynentów, 180 postaci i ich wypowiedzi – wydanie książki/ ALBUMU oraz produkcja FILMU.

Zbudowanie pomostu z ludzkich wartości pomiędzy ludźmi, niezależnie od religii, statusu ekonomicznego, rasy, miejsca zamieszkania.

Odnalezienie wartości które łączą ludzi na całym świecie ludziom niezależnie od tego gdzie żyją kim są, co robią. Inspiracja i pomoc w odnalezieniu siebie we współczesnym świecie, odnalezienia swoich wartości, które prowadzą do życia w poczuciu harmonii i szczęścia, tym samym zbudowanie odpowiedzialności za siebie, otoczenie i Planetę.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem, w którym autorka opowiada o projekcie:
https://www.youtube.com/watch?v=1W-mV_zmLvc&t=16s
oraz z filmem dokumentalnym DECALOGUE OF VALUES -ZANZIBAR – który jest efektem edycji zanzibarskiej. Premiera odbyła się na Międzynarodowym Zanzibarskim Festiwalu Filmowym ( pierwszy polski film prezentowany na tym festiwalu)
https://www.youtube.com/watch?v=CDvfTCYw_p8&t=54s

W związku z panującymi obostrzeniami i ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o potwierdzenie przybycia

Details

Date:
29 July, 2020
Time:
18:00 - 19:30
Event Category:
Event Tags:

Venue

Strefa Do_Wolności
ul. Nowowiejskiego 15/15a
Poznań,

Organizer

Stowarzyszenie “Lepszy Świat”