Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

POLSKO-CZECZEŃSKA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA

15 Październik, 2017 godz. 14:00 - 18:00

POLSKO-CZECZEŃSKA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA czyli charytatywna wyprzedaż ciuchów, butów, książek, płyt, komiksów i wszelkich drobiazgów, które zalegają nam w domach. Wydarzenie organizowane jest w ramach Dni Solidarności z Uchodźcami. Spotykamy się 15.10.2017, g. 14.00-18.00, CK Zamek (wejście A).

From Poznan With Love, Fundacja Malta, Stowarzyszenie Lepszy Świat iWielkopolskie Stowarzyszenie Lokatorów zapraszają poznaniaków i poznanianki na 2. edycję wyprzedaży garażowej. Tym razem środki, które uda nam się zebrać dzięki wyprzedażowej akcji przekażemy na pomoc prawną i materialną uchodźcom i uchodźczyniom, którzy_re znajdują się na granicy Brześć – Terespol.

Jeśli chcecie wziąć udział w garażówce i pozbyć się zbędnych rzeczy , to już teraz warto przejrzeć swoje szafy, pawlacze i piwnice w poszukiwaniu przedmiotów niepotrzebnych, ale nadal sprawnych i przydatnych. To dobra okazja, żeby dać im nowe życie i jednocześnie wesprzeć organizacje działające na rzecz uchodźców i uchodźczyń.
Masz coś do sprzedania? > Wyślij zgłoszenie na: garazowka.poznan@gmail.com.
Czekamy do 10.10.17r. – liczba miejsc ograniczona!
Chcesz coś kupić? > Po prostu przyjdź!

Chcesz pomóc w organizacji wydarzenia? > zgłoś się do nas – więcej 


Do akcji ponownie włączają się poznańskie instytucje, stowarzyszenia i artyści/ artystki, wraz z którymi przygotowujemy coś extra – więcej szczegółów niebawem.
————————–————————–————————–
Jeśli chcesz sprzedać swoje przedmioty, rekomendujemy ustalenie niewygórowanych cen – od 10 do 50 zł. Zbyt cenne przedmioty zazwyczaj cieszą się umiarkowanym powodzeniem na tego typu nieformalnych imprezach. Chętnie kupowane są fajne, niezniszczone ubrania, buty, dodatki, a także przedmioty wyposażenia domowego (wazony, talerzyki itp.). Powodzeniem cieszą się książki w atrakcyjnych cenach, polecam też gorąco przyniesienie niezniszczonych rzeczy dziecięcych, zabawek, gier i płyt.

UWAGA: wszystkie przyniesione przedmioty będziesz sprzedawał_a sam_a, a to, czego nie uda się sprzedać, musisz wziąć z powrotem do domu. Nie mamy niestety możliwości zastąpienia Cię przy stoisku ani przechowania rzeczy.

Wydarzenie organizowane w ramach Dnia Solidarności z Uchodźcami – więcej o inicjatywie na stronie: http://solidarnizuchodzcami.pl/.

Szczegóły

Data:
15 Październik, 2017
Czas:
14:00 - 18:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/939456192872549/

Miejsce

Centrum Kultury ZAMEK

Organizatorzy

Stowarzyszenie „Lepszy Świat”
From Poznań with love
Wielkopolskie Stowarzyszenie Lokatorów
Fundacja Malta