Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi Różności

7 Październik, 2017 godz. 09:30 - 12:00

Targi Różności to cykliczne wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie Lepszy Świat, podczas których uczestnicy_czki wymieniają się rzeczami i przedmiotami. Ideą wydarzenia jest wymiana, stąd przyniesione rzeczy powinny być niezniszczone, w dobrym stanie, czyli takie jakie sami chcielibyśmy otrzymać.

Czym możesz się wymienić?
Podczas Targów możesz wymienić się odzieżą, butami i dodatkami jak rękawiczki, torebki, biżuteria. Możesz przynieść książki, płyty CD/DVD z muzyką i filmami oraz jedzenie „domowej roboty”: muffiny, ciasta, zaprawy. Uwaga! Podczas najbliższych edycji prosimy o przyniesienie maksymalnie 30 rzeczy.

W jaki sposób dochodzi do wymiany?
Każdy uczestnik przynosi rzeczy, którymi chce się wymienić. Za każdy przedmiot otrzymuje kupon, który z kolei wymienia na wybraną przez siebie rzecz. Ze względu na cykliczność wydarzenia, istnieje możliwość wykorzystania zachowanych kuponów podczas jednej kolejnej edycji wydarzenia.

////Targi Różności odbędą się w sobotę 7 października w godzinach 11:00 – 12:00 w Ogrodzie Jordanowskim nr 1, ul. Solna 2. Rzeczy można przynosić w godzinach 10:00 – 10:45//// W przypadku dobrej pogody – spotykamy się na boisku, jeśli pogoda będzie kiepska – w sali na terenie placu zabaw.

Do udziału w akcji zachęcamy szczególnie mieszkańców_ki Starego Miasta! To właśnie tutaj zorganizujemy trzy najbliższe wymiany. Dzięki wsparciu Rada Osiedla Stare Miasto w tym roku zapraszamy na Targi Różności: 07.10., 18.11., 09.12. W ramach każdej edycji zachęcamy również do udziału w warsztatach upcyklingowych, recyklingowych, szycia.

Podczas październikowej edycji Targów Różności odbędą się warsztaty origami, które poprowadzi ekipa z Dorigami. Zapraszamy szczególnie w godzinach przyjmowania rzeczy – będzie to okazja na poznanie ciekawych sposobów składania papieru.

Masz w domu trochę niepotrzebnych, ale wciąż fajnych rzeczy?
Przynieś je na targi i wymień się!

Więcej informacji:
targiroznosci@lepszyswiat.org.pl

Wydarzenie finansowane ze środków Rady Osiedla Stare Miasto

Szczegóły

Data:
7 Październik, 2017
Czas:
09:30 - 12:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1459867854090103/

Miejsce

Ogród Jordanowski nr 1
ul. Solna 2
Poznań,

Organizator

Stowarzyszenie „Lepszy Świat”