Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi Różności – edycja gwiazdkowa

8 Grudzień, 2017 godz. 16:30 - 19:00

Targi Różności to cykliczne wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie Lepszy Świat, podczas których wymienisz się rzeczami i przedmiotami. Ideą wydarzenia jest wymiana, stąd przyniesione rzeczy powinny być niezniszczone, w dobrym stanie, czyli takie jakie sami chcielibyśmy otrzymać.

Czym możesz się wymienić?
Podczas Targów możesz wymienić się odzieżą, butami i dodatkami jak rękawiczki, torebki, biżuteria. Możesz przynieść książki, płyty CD/DVD z muzyką i filmami oraz jedzenie „domowej roboty”: muffiny, ciasta, zaprawy. Uwaga! Podczas najbliższych edycji prosimy o przyniesienie maksymalnie 30 rzeczy.

W jaki sposób dochodzi do wymiany?
Każdy uczestnik przynosi rzeczy, którymi chce się wymienić. Za każdy przedmiot otrzymuje kupon, który z kolei wymienia na wybraną przez siebie rzecz. Ze względu na cykliczność wydarzenia, istnieje możliwość wykorzystania zachowanych kuponów podczas jednej kolejnej edycji wydarzenia.

////Targi Różności odbędą się w piątek 8 grudnia w godzinach 18:00 – 19:00 w Domu Kultury Kolejarza, al. Niepodległości 8a, Poznań. Rzeczy można przynosić w godzinach 16:30 – 17:45////

Do udziału w akcji zachęcamy szczególnie mieszkańców Starego Miasta! To właśnie tutaj organizujemy jesienno-zimowe wymiany. Dzięki wsparciu Rada Osiedla Stare Miasto Targi odbywały się już 07.10., 18.11. W ramach każdej edycji zachęcamy również do udziału w warsztatach – szczegóły wkrótce.

Masz w domu trochę niepotrzebnych, ale wciąż fajnych rzeczy?
Przynieś je na targi i wymień się!

Więcej informacji:
targiroznosci@lepszyswiat.org.pl

Wydarzenie finansowane ze środków Rady Osiedla Stare Miasto

Szczegóły

Data:
8 Grudzień, 2017
Czas:
16:30 - 19:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Dom Kultury Kolejarza, al. Niepodległości 8a, Poznań

Organizator

Stowarzyszenie „Lepszy Świat”