Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi Różności – wędrujące zabawki i książki

30 Maj, 2015 godz. 11:00 - 13:30

Targi Różności to cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie „Lepszy Świat”, podczas którego uczestnicy wymieniają się rzeczami. Tym razem, w ramach Dnia Dziecka, będziemy wymieniać się zabawkami, książkami i filmami dla najmłodszych. Ideą spotkania jest wymiana, stąd przyniesione rzeczy powinny być niezniszczone, w dobrym stanie, czyli takie jakie sami chcielibyśmy otrzymać.

Czym możesz się wymienić?
Podczas najbliższej edycji Targów możesz wymienić się zabawkami, książkami dla dzieci, sprzętem sportowym i płytami CD/DVD z muzyką i filmami dla najmłodszych. Możesz również wymienić się domowymi wypiekami (odpowiednio spakowanymi i opisanymi).
Uwaga! Ta edycja dedykowana jest z myślą o najmłodszych – nie przyjmujemy rzeczy, które nie wpisują się w powyższą tematykę.

W jaki sposób dochodzi do wymiany?
Każdy uczestnik przynosi rzeczy, którymi chce się wymienić. Za każdy przedmiot otrzymuje kupon, który z kolei wymienia na wybraną przez siebie rzecz. Ze względu na cykliczność wydarzenia, istnieje możliwość wykorzystania zachowanych kuponów podczas kolejnej edycji wydarzenia.

Targi Różności odbędą się w sobotę 30 maja w godzinach 12:00-13:30 na terenie Ogrodu Jordanowskiego nr 1, ul. Solna 2. Rzeczy można przynosić od 11:00.

Masz w domu trochę niepotrzebnych, ale wciąż fajnych rzeczy?
Przynieś je na targi i wymień się!

Więcej informacji:
Anna Wawrzyniak, tel. 514 389 987
e-mail: targiroznosci@lepszyswiat.org.pl

Szczegóły

Data:
30 Maj, 2015
Czas:
11:00 - 13:30
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Ogród Jordanowski nr 1
ul. Solna 2
Poznań,

Organizator

Stowarzyszenie „Lepszy Świat”