Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinar: metody i narzędzia przygotowujące do pracy zdalnej

17 listopada, 2020 godz. 16:00 - 17:30

Mamy zaszczyt zaprosić naszych wolontariuszy oraz osoby zainteresowane wolontariatem na webinar na temat metod i narzędzi wspierających i przygotowujących do pracy zdalnej. Spotkanie poprowadzi p. Marta Florkiewicz-Borkowska, nauczycielka, trenerka edukacyjna, edukatorka w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji, a także dyplomowana arteterapeutka. W 2017 roku nagrodzona tytułem Nauczycielki Roku. Jest ekspertką Centrum Edukacji Obywatelskiej, trenerką w Fundacji Szkoła z Klasą w programie #AsyInternetu, trenerką w programach „Cybernauci” oraz „Mistrzowie Kodowania”, a także mentorką w programie „Zaprogramuj Przyszłość” we współpracy ze Stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog. Jest również autorką artykułów dotyczących wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji oraz zastosowania arteterapii w edukacji, a także zasobów edukacyjnych w rządowym programie „Cyfrowa Szkoła”. Tworzy i publikuje scenariusze lekcji, szkolenia oraz artykuły dotyczące innowacyjnych metod nauczania i wykorzystywania technologii w procesie nauczania i uczenia się.
Webinar będzię trwał ok.1,5h
UWAGA!
W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona (50 osób) – pierwszeństwo wzięcia udziału mają nasi aktywni wolontariusze, którzy będą zapisywali się do niedzieli (15.11) do godz.18. Po tej godzinie poinformujemy ile zostało wolnych miejsc i zaprosimy do zapisywania się.
Webinar będzie nagrany i możliwy do obejrzenia później na naszym kanale Youtube.
W 2020 roku projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera oraz w ramach Programu „Fundusz pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.”

Szczegóły

Data:
17 listopada, 2020
Godzina:
16:00 - 17:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Stowarzyszenie „Lepszy Świat”