Aktualności

Promigracyjne sojusze – ankieta!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

The standard Lorem Ipsum passage, used since the 1500s

Z grupą zaprzyjaźnionych badaczy i aktywistek z niekrytą dumą ogłaszamy, że startujemy z nowym projektem badawczym pt. „ᴘʀᴏᴍɪɢʀᴀᴄʏᴊɴᴇ sᴏᴊᴜsᴢᴇ. ᴡsᴘᴏ́ᴌᴘʀᴀᴄᴀ ᴏᴅᴅᴏʟɴʏᴄʜ ɪɴɪᴄᴊᴀᴛʏᴡ ᴢ ᴘᴏᴅᴍɪᴏᴛᴀᴍɪ sғᴏʀᴍᴀʟɪᴢᴏᴡᴀɴʏᴍɪ ᴡ ᴘᴏʟsᴄᴇ”.

Zależy nam na zbadaniu relacji między oddolnymi ruchami działającymi na rzecz osób z doświadczeniem uchodźczym lub na rzecz migranów i migrantek w Polsce a formalnymi podmiotami, takimi jak władze samorządowe, biznes, szkoły, instytucje kultury, organizacje społeczne czy media.

Wyniki badań zaprezentujemy w postaci dostępnych publicznie raportów, konferencji, warsztatów i spotkań z prouchodźczymi i promigracyjnymi działaczkami i działaczami, oraz na stronie promigracyjnesojusze.lepszyswiat.org.pl

Z działań cieszymy się tym bardziej, że łączymy siły z: Centrum Badań Migracyjnych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Outriders, Salam Lab.

W “Promigracyjnych sojuszach” głos oddajemy Wam, osobom często od lat działającym w tematyce niełatwej, napotykającej na wiele przeszkód i barier, często stawiającej Wasze działania na granicy wykonalności. Niemniej zajmując się tym tematem od lat, widzimy sens uczenia się od siebie nawzajem, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wspólnego motywowania do dalszych działań.

Na początek zachęcamy do wypełnienia ankiety. Czekamy na Wasze odpowiedzi i prosimy o podzielenie się informacją o działaniach z zaprzyjaźnionymi inicjatywami.Link do ankiety: https://bit.ly/2RAFcUQ

Więcej informacji:

promigracyjnesojusze.lepszyswiat.org.pl

promigracyjne_sojusze@lepszyswiat.org.pl

Program finansowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy

Grafika:
https://www.behance.net/olgabeyga

Zobacz także

Najnowsze aktualności ze świata działań społecznych, edukacji i wsparcia lokalnych inicjatyw.

Skontaktuj się 
z nami

Szukasz wsparcia lub okazji do zaangażowania w działania społeczne? 
Zaufaj nam i skorzystaj w naszego formularza kontaktowego.
Skontaktuj się 
z nami - Stowarzyszenie Lepszy Świat