Wydarzenia

Załoga na pokład – wiatr w żagle!

Załoga na pokład, wiatr w żagle – wzmocnienie zespołu i strategii rozwoju Stowarzyszenia 

Za nami wspaniały weekend wypełniony warsztatami, pysznym jedzeniem i współbyciem.

Dzięki pomysłowi i zaangażowaniu Darii Buchnajzer , odpowiedzialnej w naszej organizacji za fundraising, udało nam się pozyskać mikrogrant od Stowarzyszenie Centrum PISOP na rozwój instytucjonalny naszej organizacji. Te działania wsparł też Oxfam Great Britain.

Na etapie pisania projektu swoją wiedzą i doświadczeniem wsparli nas Michał Kosicki oraz Tomasz Dzida. Dziękujemy za odbijanie z nami pomysłów i wsparcie!

Agata Zborała poświęciła bardzo dużo czasu i uwagi, pracując nad naszymi talentami wg metody Gallupa. Pozwoliło nam to poznać samych/me siebie oraz dowiedzieć się więcej o całym zespole.

Aldona Klobska, dzięki długiej współpracy i znajomości Lepszego Świata przeprowadziła nas przez warsztaty nad wizją, misją i wartościami, które chcemy aby przyświecały naszym przyszłym działaniom.

Rafał Nawrocki, który od lat jest odpowiedzialny za księgowość Stowarzyszenia przygotował dla nas politykę rachunkowości, bo wiemy i czujemy, że procedury i polityki pomagają nam funkcjonować lepiej i sprawniej.

A wszystko to przy pysznym wegańskim jedzeniu z restauracji Lokomotywa w Puszczykowie (jutro mają wielkie, ponowne otwarcie!).

Ogromne podziękowania dla Stacji Ekologicznej w Jeziorach za gościnę, zaufanie i pełną swobodę działania. Jesteście cudownym, przyjaznym miejscem, a spacery nocne i poranne nad wodą, ptasie nocne harce na jeziorze, ognisko i las wokół – były najlepsze!

Zobacz inne wydarzenia

Poznaj z nami nowych ludzi i wspieraj lokalne inicjatywy społeczne!

Skontaktuj się 
z nami

Szukasz wsparcia lub okazji do zaangażowania w działania społeczne? 
Zaufaj nam i skorzystaj w naszego formularza kontaktowego.
Skontaktuj się 
z nami - Stowarzyszenie Lepszy Świat